Mõned käed Kingsilt

Esileht » Mõned käed Kingsilt

Esimesed kaks turnat mängitud ja veidi muljeid ning mõned käed ka. Kõik on suures pildis väga äge nagu ikka, korraldus, asukoht, diilerid kõik on maailmatasemel nii vähe või palju kui ise olen väljaspool mänginud. Satikasüsteem on ilusti paigas, palju mängijaid saab peale, ka freebuy satikad toovad uusi nägusid majja. Kõik sujub õlitatult, ka järjekorrad olid sisenemisel minimaalsed enne day2 mängu sellise 150 mängija fieldiga. Eks neil latt oli kõrgeks aetud ja selle koha pealt deliverdatakse jälle kenasti.

Boonus:
€500 eest boonuseid
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Eilne €250 Opening event oli täiesti mängitav sõltuvalt lauast isegi minusugusele roostes tegelasele. Esimese bulletiga üles ei saanud, teisega sain kuhugi 4x algstäki juurde, aga ka siis lõppes kuulsusetult. Panin ühe bulleti ka €350 Kingsi Cupi turniiril, sain üles küll ja teise päeva, aga see oli juba palju regusem, võib-olla 1-2 poolokeid gämblerit või nitti oli lauas. Kõik said mängust okeilt aru. Nagu omal ajal lauldi:

No money tournaments, everyone’s solid! (or solid drunk!)

Mõned käed ka.

Cupi Day2 avan keskelt 25bb stäkiga ATs, olin kaardisurma tõttu 3. ringi jooksul alles teist korda avanud, seekord vs laua chipliideri BB, kes pigem ok regusem tegelane, mitte liiga agro. Teised foldisid, näeme kahekesi

floppi:

ja cbetin väikselt 30% potist, callib. Turn Igatahes rainbow board. Jätkupanustasin juba veidi üle poole potist ja selline 60-70% potist shove oleks taha jäänud, esialgne plaan pigem 2 tänavat bettida ja järgi checkida. Igatahes turni vastane ck-shoves! Nagu Orelipoiss küsis, kuidas käitud?

Päriselt ka, kuidas käitud?

Okse. Pole nagu ühtegi tõmmet ka, mida agrolt mängida, vastane pigem AQ, AJ ka lihtsalt calliks seal pre, 33, pigem seitsmed ka. Mõni brainfardiks A8, A6 võib-olla üle mängida, aga ta pigem regusem ja need callmisrange’is. Sellisel boardil ei tohiks light floate ka olla, mida bluffiks keerata, mingit 65 tüüpi kätt pigem nii ei mängiks. Igatahes ägisesin ja panin enda maha. Pärast jäin mõtlema, et kuna turni bettisin päris kiirelt, mis tundub bluffisem liin, siis see argument vs mõtlev mängija võib ka tell olla… äkki mängis enda 7 kiirelt kui arvas, et ma seal bluffin ja noh eks väga hea board bluffimiseks. Suva, läks nii. Lihtsalt millega sellises kohas bluffitakse? 54s? Pigem tundus, et valuekombosid oluliselt rohkem + üldiselt ei proovita vastast tõenäolise Top paari pealt 25bb kandis maha saada. Aga noh küsitavad foldid on alati minu teema olnud ja tegin seda jälle! Õnnestus!

Edit: pärast tuli välja, et oligi 97’ga 2 paari saanud ja oli hea fold. Ise mõtlesin, et pikas vaates peaks seal AQ+ callima, sest siis vs AJ, AT oleks ikkagi ees, AK vast shoveks/3betiks pre vs 25bb open.

Üks ok bluff ka Iseseisvuspäeva €150selt. BB’lt callin 4kesi potti keskpositsiooni avaja, CO calli ja SB calli järel 200-400 levelil 900.

Flop: ehk mastitõmme ja ülekaart, päris ok, aga mitte piisav, et raiseda. Avaja panebki 2000, CO callib, SB fold.

Turn paneb enne floppi avaja seekord väikselt 3500 ligi 10k potti, CO foldib, callin plaaniga ka osadel riveritel bluffiks keerata.

River ehk aukuost tuli kokku, pigem sellise veidi nitisema vastase range’is seitsmeid vähe ja väike bet turnil tähendas ka sellist KT, JT tüüpi kätt. Mastitõmme läks mööda, aga hea kaart bluffimiseks. Panen ette 12k ehk vastase All Ini, paneks seal ilmselgelt ka mastiga samamoodi või kui muidu aitaks nutsiseks saada. Ühel turnal nii sain isegi masti kokku tulles AQ käes calli, endal tookord oli, pani mind mingi osa ajast ka väiksema ässa peale, mida seal teoorias võiks bluffiks keerata (pigem mitte kunagi vs väga tõenäoline hea top paar). Igatahes fold ja selline 16-17k pank mulle.

€250 opening evendil ühe käe mängisin üle selgelt.  CO’l uus naismängija lauas uuris väikse BB stäki suurust (ca 10-12bb) ja avas täpselt minraise, Buttonil laua suur stäkk callis, ma sellise 35bb ehk üle keskmise stäkiga leidsin SB’l A6o. Avajal oli ca 25-30bb, buttonil üle 40. Panin igatahes 3,75bb 3beti ehk olukorda arvestades väikse, 5k pre tõste pealt raisesin 19k ilmselge plaaniga shovele foldida, postflop pigem alla anda, callitaks shovetaks pigem väga kitsast range’i seal. Naismängija panigi kiirelt nupud, foldisin, näitas AA. Ta selgelt tundis end mugavalt, mis oli ka lisaks märk tugevusest ehk seda halvem mu lüke oli. Üldiselt ka laivis pole mõtet üritadagi selliselt TT, AQ+ range’ilt maha saada vastast ei pre, ega post bluffiga kui just pole endale sobiv board ja vastane selgelt alla andmas pole. Lihtsalt paned raha põlema. Ja A6o selgelt liiga lahja käsi ka bluffiks keeramisel, kui sellega bluffiks on bluffe juba liiga palju olukorras kus pigem ei peakski bluffima. Fold pre oleks õige, liiga taga, pot kohe suur callides ja BB väike stäkk oli ka agro, oleks saanud päris laialt shoveda ja oli selline actionjackson ka. Mis seal ikka, 7,5bb andsin ära.

Mõned päris agrod 3bettijad olid nagu skandidele ikka kombeks ja mulle need poisid meeldivad, tore kui vasakule käele satuvad. Pean veel veidi rohkem foldima vs nemad positsioonist väljas, aga tekkis väga häid kohti 4betshoveda. Näiteks HJ (2 kohta enne buttonit) avab, ma järgmiselt positsioonilt 30-35bb callin A9o ja agrosomm BTN pealt paneb sellise 3,5x 3beti. Hea spot talle, kohustuslik. Esialgne tõstja foldib, ma shoven, kiire fold, ligi 10bb juures mis sellise 30bb kandis on päris asjalik lisa. Igasugused keskmised mastist ässad, JTs, QJs, QTs, KTs tüüpi käed seal shoveks lisaks küllaltki laiale valuerange’ile, calliks posistsioonist väljas äkki KK+ ja veidi sellist Q9s, KQs, K9s tüüpi okeilt floppavaid käsi. Point siis selles, et vastane 3betib seal palju, aga callib vast AJs, AQo+, 77+, folde on nii suur enamus, et tegelikult on positiivse ootusega päris laialt lajatada sisse. All inis sai ikka seal esimese päeva viimaste levelite jooksul päris palju käidud enne floppi, äkki isegi kümmekond. Päris mõnus uhamine.

Üks fun käsi ka. Hea spinnireg shoveb varasest possist 7-8bb, ma laua chipliider ja taga üks 20bb stäkk, ühel vist oli 25bb, paar väikest veel, mul eri mastist, eks piiripealne koht oli, aga lükkan sisse, yolo, sõidame! Mõlemad keskmised stäkid callivad! Nagu mälus peaga EMV 2017 põhiturniiril Hiltonis küsisin: kuhu ma nüüd sattunud olen? Esimesel ja teisel .

Board jooksis maha: ehk rida ja kõik läks ilusti splitti! Nagu peab. Lõpp hea, kõik hea!

Eepiline väljakukkumiskäsi oli ka Iseseisvuspäeva turnal. Või noh kukkumine pigem standard, aga mis pärast juhtus…. Samamoodi agro 3bettija pani otsa minu esimese positsiooni tõstele, olin lauas uus ja avasin ka üle keskmise stäkiga esimesest kolmest käest juba teist korda. Mõeldud tehtud ja ma pigem pikalt ei mõelnud, läks nupud seal 22bb vms 90k kandis tema 2,5x 3beti vastu. Vastane muudel turnadel on 3bettimisega pigem üle pingutanud ja väga light sisse läinud, muidu pigem okei mängija, selle readi pealt panin. Samas üldiselt ja pigem ka tema esimese 1-3 positsiooni avangu vastu pigem laialt ikka üle ei pinguta 3bettimisega, oleks võinud sellele ka mõelda. Eks piiripealne oli jälle, aga peavad ka sellised kohad ära tulema vahest kui turnal kaugele minemiseks läheb. Igatahes snäppcallis

Board jooksis maha: ehk boom! mul poiste kolmik!

Rõkkan täiest kõrist üle saali, POISS, Kolmik! Seda oli pigem ka alla cashisaali kuulda! (tundmatu näo või hobimängija vastu ever ei rõõmustaks nii, aga regu vastu vahest harva sellisel fun turnal lisab vürtsi juurde). Floorid ja kasinnitöötajad lendasid snäp peale, et olge vaiksemad jnejne. Paar sekundit hiljem ässadega vastasmängija tõuseb püsti ja rõkkab ka üle saali: MAST! …   Lol, kajakas. Kõik naersid, mina ka. Kogu saal vaatas, et mis toimps. Nali minu kulul, aga suva, nalja peab saama. Vähemalt hea lugu! Pole probleemi enda üle naerda. Ei osanudki kohe masti kahtlustada. Ei hõisanud nagu enne õhtut ka, õhtu oli selgelt käes! Hõiskasin enne boardi täpsemalt vaatamist! ja karistati ära! 😀 Yolo, kino peab saama ja kui keegi teine ei tee, eks võin ise ka teha!

Kiirelt nuriseks korra veel tiimivõistluse teemal. See teeb lisaks rake’i veel kõrgemaks ajamisele ka mängutaseme oluliselt kõrgemaks, Rannod, Oskarid, Alekseid ja paljud teised crusherid mängivad ka €250-350 turnasid, mille asemel nad pigem muidu online’is mängiks. Saab tipptasemel mängijatega meinil ja muudel kõrgematel ka pelada huvi korras. Kui kasumimotiiv ka mingisugune osalemisel kaalumisel arvesse tulev faktor on, siis ega seal kasumit enda oskuste pealt kindlasti ei saa. Rake sisuliselt 16-19%, mis sööb 9max lauast juba ise 1,5 mängija sisseostu ära, laua 1-2 paremat võib-olla jäävad plussi, vähestel rahadesse jõudmise kordadel oledki juba suures enamuses crusherite vastu. Ja nagu keegi kommentaarides siin ütles, see 2% lisarake maksta, mis lihtsalt volliandjatele regidele antakse on küllaltki fucked up.

Milleks motiveerida veelgi regusid? Võiks siis näiteks 3-5 esimest turniiri ainult arvesse minna, oleks veidi võrdsem, aga ikkagi regidel suur eelis. Või ka vastupidine tiimivõistus, et top 10 kõige kehvemini jooksnud tiimidele tagastatakse osa kaotustest! Mäng kasvab siis ja kõik võidavad siis, kui uusi nägusid, juures on, kaotavaid mängijaid rohkem on, ka regidele. Ja kindlustus oleks see ka neile kui kehvasti jookseks. Või tervitusjook sama raha eest või turundusse panna ja kuulsuseid ka meinile tuua.  Või las jääb lihtsalt auhinnafondi. Kui ainult rege premeerida, siis varsti mängivadki ainult kained regid omavahel gtopokkerit ja läheb maleks ära. Pokker võiks laivis ikkagi meeleolukas seltskonnamäng olla, sellist mängu premeerida, soodustada, mitte inim gtobottide grindi.  Nemad võidavad niikuinii.

Väike nostalgialaks ka lõpetuseks:

Floppi 6, mulle abi ei tulnud, ja ma lähen All In!   (päris palju tuttavaid nägusid, sh ka ise vilksan läbi)

Kokkuvõttes aga igati fun fest, enam üle €150seid peale meini ei mängi, liiga rasked veel ja pole ka eelarvet. Täna Independence, tõenäoliselt ka Celebrity. Eks tänasega selgub ka, kas meil on mõtet tiimiga edasi punnitada, palju laulupidusid enam ei tule. Esimesed kaks meie tiimil läksid aia taha. GL kõigile osalejatele!

3 Replies to “Mõned käed Kingsilt”

 • Madis Müür says:

  Panin mõned käed veel lisaks täna laupäevast, ei näe pointi mitu samateemalist posti teha.

  Tiimiga ka laupäeval läks aia taha, nüüd kolmekesi meinil oleks vaja suuri tegusid teha, et vähegi lootust oleks. Pigem celebrity, main ja kõik.

  EMV’l endal huvi kasvab järjest rahvaka vastu. Seal regusid pigem vähe ja väga meeleolukas fun turna tulemas, mille auhinnafond võib isegi meiniga võrreldav tulla. Meinil vast tuleb osalejate arv sarnane 150-180 mängijat, eelmine aasta oli auhinnafond 163 mängijaga €78k, esikoht 16k. Nii paljude re-entry võimalustega €100 turnal selline 800-1000 bulletit tundub pigem täitsa realistlik rahvakal, võib ka rohkem tulla, ise valmis üle viie panema. Täitsa tasub mystery bounty formaadi tõttu mitmel algpäeval stäkki üles saada.

 • Madis Müür says:

  Rahvakal 2. päeval 30 min levelid, ehk mänguruumi jagub, seda enam pointi teise päeva saada. https://www.etpf.ee/rahvaturniir-2024.html

  Pole ka eriti häid fr holdemi turnasid kavas, holdemihuvilised pigem panevadki rahvakal bulleteid. Kiidan ETPFi, väga hea struktuur! kui ainult saaks väikse stäki cancelisse lasta kui mõnel järgmisel korral parema skoori saad

 • Madis Müür says:

  Huvitav oleks ka lugejate mõtteid kuulda ja lugeda, miks eestlastel pole Kingsil häid tulemusibsee aasta?

  Võib-olla olen enda järeldustega täiesti võsas?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Populaarsed Eesti kasiinod
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid
5.0 hinnang
Betsafe: 100 tasuta spinni või €100 tasuta panus
4.8 hinnang
ProntoBet: 200% kuni €1000 boonus + cashback