Rozvadovi reisi kokkuvõte

Esileht » Rozvadovi reisi kokkuvõte

Meeleolukas Rozvadovi tripp on seljataga ja nüüd on aeg Onu Bella kombel kõike seda tagaistmel meenutada:

Oojahh, ma käisin pokkerireisil … ning mu keha on pisut nõrk. Aga praegu istun enda kontoritoolil ning arvuti jahutussüsteem laulab mulle õrna laulukest.

Algas nagu reis ikka, hommikul lennujaama, Codecci ja reisipundiga otse baari, mõned joogid ette. Hakati juba päris kiirelt esimese joogi alguses lennukile kutsuma, aga me ei lasknud ennast sellest segada. Teadsime, et kiireks läheb alles siis, kui nimeliselt hakatakse kutsuma. Sinna oli selgelt veel vähemalt poolteist jooki aega! ja varsti oli ka see aeg käes, kõlaritest kostus meie pundi nimed, “Reisijad Müür, Laprik, V…. palume lennukile” .  Lennukis istusime eraldi kohtadel, sattusin seal tagaistmel Türi ärikatega … ütleme et juttu ajama… endal koht lennuki eesotsas. Pärast autos hakkasime edasi timmima. Enne õhtul Rozvadovi kohale jõudmist juba lisaks kohalikule õllele kõik Becherovkad ja muud vovkad sees, seiklus võis alata!

Koht oli ilus, mis seal salata, poisid veel ilusamad. Ja poistel sõit sees.

Ise tõmbasin mõne tunniga kaineks, sest ühel olulisel online $530 turnal olin teises päevas Optibetis väikse stäkiga, aga paraku seal esimene flipp kohe aia taha ja liitusin teistega. Flipikunn Raunts andis kohe €1800 pihku ja: “mine pane punasele.” Tuli koju!  ja niimoodi veel mitu korda. “Mõne korra võitsime meie, mõne korra võitis maja!” “Ei me ette teadnud, mis elu meil tuua võis, kuid ometi…”

Me ei olnud papist poisid, ikka mehised betid! (võite pärast minu käe karvakasvuga võrrelda, ega ise ka pole praegu kindel, aga pigem ikka oli minu käsi!) Teine päev jooksin eesti legendaarse flipikunni rahade eest isegi nii kuldselt, et lendasin juba võidus kindlana peale rullilauale, vaatasin floorile silma, näitasin talle näpuga, ütlesin: “I will F this place up!”  floor elunäinud pilguga noogutas  … ja meest sõnast!

Järgmine päev selgus, et enne suure suuga lubatud koridor kasiinost otse li..imajja (limpsimajja?) osutus linnalegendiks, aga toidupoest sai jointi ikka osta, osadele tegi see suurt rõõmu ja äkki ka muid emotsioone.

Franke, Karevi ja co orgunnitud the Festivali Hospitality pakett oli igati tore, norm restos lõigati suur tuunikala meie pundile lahti ja valmistati meie ees, järgmine kord päris hea sushi, igasuguseid seiklusi, mänge ja muid asju. Jalkas oleksime vabalt Eesti vs muu maailm ära võitnud, aga paraku ei lubatud mänguga algust teha, sest noh, kaineid poisse oli väljakul vähevõitu ja ei tahetud vigastuste ja kohtukeissidega riskida. Kuigi me pole mingi USA, keegi midagi ära murrab, ei veereta enda vastutust kuhugi mujale, vaid paneb korra jääd peale ja mängib edasi, kas jalkaplatsil või rullis või pokkeris. Väike klõmm valuvaigistit sisse, nips kaelale ja sõidame!

Eestlane on ikka laulurahvas. Reedel kui mein oli juba augus 3 bulletiga, festar tulemuste mõttes endal pekkis, laulsime lõpuks Eesti vabaks! Lisaks siin toodud loole “17” kõlasid veel sellised hitid nagu “Naised on hullud,” “Sinine Vilkur” “Rasputin” ja “Juulikuu lumi.” Esimene ehk “Naised on hullud” lugu on nähtav ka FB grupis Madis Müür fanclub, muid klippe liigub mujalgi. Üle kolmandiku rahvusvahelise karaoke lauludest olid eestikeelsed Tšehhis, hoidsime Eesti laulurahva mainet … kõrgel(?), või noh, nähtaval!

Üks vallatu vandersell, seiklev priiuserüütel ilmus ka paar päeva peale meie saabumist, ärme igaks juhuks nime siin nimeta. Üli kino kutt. Eelarve oli tal gämblimiseks vist mõnikümmend eurot, laenas igalt poolt ja müüs enda kossusärke. Mingi päev sättisime isegi plaani, tegime talle äriplaani, et hakaku tuvisid püüdma ja neist šašlõkki tegema, €12 tükk, 7 tükki müüb ära saab €80 satikale peale. Vares oleks pigem liiga vintske olnud. Me ei teadnud küll, kus tuvid seal liikusid, mõtlesime kohalikelt küsida, aga nad arvatavasti sama ala peal ja nagu kalamehed enda tuvikohti reetnud tõenäoliselt poleks. Oleks EASilt raudselt äriplaanile toetuse saanud ka. Igatahes kutt mingi hetk vastu hommikut läks jälle €30’ga lauda, sai veidi üles, vene pokkeri laadses mängus €20 + 20 panusega tõmmas mastirea ja ligi €3k! Boom! sai kohapeal tekkinud võlad ära maksta ja natuke edasi mängida, meini ka 2 bulletit.  Meinilt kukkus ok käega härra vastu, kes ütles enne callimist legendaarse lause: “I like to gamble!” ja ilmselgelt võitis. Peaks ka hakkama kasutama! Vandersellil oli see esimene €500 turna ja teda jäi väga painama see “I like to gamble,” plaanis veel lastelastelegi rääkida, kuidas Tšehhis nahka tegi talle “I like to Gamble” mees.

Pokkeri tulemuste poolest endal kiita pole, 3 bulletit meini, €250 Pokerlistigs cup ja €300 Mystery bounty läksid kõik potist alla, ligi pool actionit müüdud kõigist. Viimasel sain teise päeva keskmise stäkiga, aga kohe proovisin 2 väikest bountyt korraga naksata keskpärase käega T7o ja enamus stäkki läinud, kohe flipp järgi auku. Jooksu polnt, boardidele pihta ei saanud, ühtegi flippi ei võitnud. Sõltus väga lauast, aga kui lauas 2 vaalakest olid nahka pistetud, siis üldiselt koha peal oli rekse päris palju ja läks päris reksiseks kiirelt.

Korra tahtsin cashi mängida ühel õhtul, jook juba töötas, palusin 2-2 lauda viia. viidigi, omahhi! Mul oli juba suva, et omahat eriti ei oska, sõidame! väike pluss jäi kaines reksises lauas, mis õige pea Eesti rulligrupeeringu mängus auku läks. Kergelt tuli, kergelt läks.

Mõned okeid bluffid läksid läbi, muidu pigem standard kohad enamuses, üks paremini meelde jäänud käsi oli: UTG avasin QJs, 25-30 aastased reksilaadsed tooted callisid blindidelt. Flopp tuli 943 eri mastist mul backdoor mast, SB ck, BB donkab kolmandiku, ma peale 5 sek mõtlemist raisesin ligi 3x, sest 1) SB ei hiti seda, 2) kui tugevat BTN ikka donkab seal, sette pigem cr ja 3) ma olin teda TPTK juba raisenud ja barreldanud korra (ta nägi ja kaotas), bluffinud olin vähe ja vahele polnud jäänud + 4) minu UTG range seal uncapped ja paremaid käsi omajagu kui top paar keskmise kikkeriga + 5) oute oli ära tõmmata ka nt vs tp omajagu, backdoore jagus. Näitaski 9 ja foldis, ma näitasin viisakalt enda kätt ka.

Kokkuvõttes auk on auk, ei tulnud pokkeris, rullis, slotis ega armastuses. Viimast ei üritanudki. Õigemini eelviimane õhtu peale karaoket pundiga vist stripikasse jõudsime, aga seal ühise ala peal neiu tantsida ei viitsinudki, tahtis kohe privaati viia. Ma olin juba nii busto, et fold pre, pole eelarvet.

Oli tore festar, tänud Frankele, Karevile ja pundile korraldamast, mõnus koht gämblimiseks, aga veidi liiga reksine + tõesti kusagil karumustikas Saksa piiri ääres, midagi muud palju polnud teha peale pokkeri ja jauramise. Pigem külastan eelistatult teisi kohti nagu Malta, Küpros, Hispaania, veel mõni lõunapoolsem koht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Uued kasiinod
5.0 hinnang
Epicbet: €300 pärisraha boonus
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub