Tasuta õppevideoid ja artikleid

Esileht » Tasuta õppevideoid ja artikleid

Siia teemasse hakkan koondama tasuta õppevideoid ja artikleid, täiendama seda aja jooksul. Eelkõige esialgu GTOWizardilt, mis on üks põhilisi nii GTO kui ekspluatiivse ehk vastaste lekkeid maksimaalselt ära kasutava pokkeri õppimise meetodeid täna. Seal on vägagi asjalikku tasuta sisu mõlema kohta, mida korralikult rakendama õppides (võtab omajagu aega ja õppetunde!) kindlasti aitab vähemalt madalatel kuni paarisaja eurostel laiv turniiridel kindlasti võitvaks mängijaks saada, isegi crushida neid. Tundke väga vabalt ka ise kommentaaridesse lisada kui midagi kasulikku leiate. Üks hea point veel lisaks, et kui aastatetagused õppetunnid aegusid mõne aastaga, siis hetkel raske näha kuidas GTO + eksploit kombost mäng oluliselt edasi areneda saaks ehk tänased õppetunnid võiks aidata vähemalt live madalas mängus kenasti hakkama saada ka kümne aasta pärast, rohkem õppijatel ka vedi ikõrgemates mängudes.

Netis madalama ka sellise $20+ mängu biitimiseks on juba vaja rohkem süvitsi minna ja tasuliste abiprogrammidega kõvasti tööd sisse panna, aga live sotaste jaoks on see kraam vägagi piisav. Täna on isegi küsitav, kas on pointi üritada netis võitvaks mängijaks saada, mis on väga suur töö ja jääb tihti arengumaade elukutselistele, aga kindlasti on netis mäng ka laiv mängijale kõvasti kasuks. Nimelt neti $5-10 turniirid on küllaltki live €100 tasemega ja nii saab mängukogemust, vigu välja lihvida mängust, õppetunde jnejne. Kooliraha (inglise keeles call’i raha 😉 ) läheb vähem ja enda kogemusest ütlen, et kooliraha ikka läheb, areng on samuti kiirem. Live €500 mäng on küllaltki selline online $20-50 sisseostude tasemel, mis iganes tasemel mängid, siis netis saab palju soodsamalt kogemust ja õppetunde, mõtlemiskohti.

Suur enamus neist on GTOWizardi blogist, soovitan kõigil seal julgelt ringi vaadata ja tutvuda esmajärjekorras näiteks olulisemate materjalidega teemadel, 1) mida tihti ette tuleb ja 2) kus tunnete endal olulist paranemisruumi. https://blog.gtowizard.com/ Näiteks kui ei 3beti piisavalt või turni mängid liiga otsekoheselt, siis otsidagi neil teemadel sisu. See on pokkeriõppe kullaauk!

Artiklid:

Passiivsete mängijate vastu jätkupanustamine positsioonis:

C-Betting IP vs Passive Poker Players

Positsioonist väljas jätkupanustamine (nt varajase possi avajana vs late poss callija):

C-Betting As the OOP Preflop Raiser

 

Bluffcatchimine:

The Art of Bluff Catching

Kolmbetitud potid positsioonis:

Mastering Three-Bet Pots In Position in MTTs

3betitud pankades turni barreldamine:

Turn Barreling in 3-Bet Pots

 

Bounty turniiride põhjalik alateema viidetega paljudele konkreetseid aspekte lahkavatele teemadele:

A Champion’s Guide to Knockout Poker Formats

Ühe paari check-raisemise loogika:

Check-Raising a Single Pair

 

 

Videod:

Sissejuhatus GTO pokkerisse:

Kuidas leida häid bluffe! 

 

 

ICM:

 

Need on väga kasulikud artiklid ja videod, et mis olukordades kui tihti mis väärtuskäte ja bluffidega kui suurelt panustada, millega jätkata agressiooni vastu ja kuidas. Kindlasti tasub live turniiridele keskenduval mängijal õppida eelkõige ka konkreetsete mängijatüüpide vastu ekspluatiivset mängu nagu siin välja toodud nittide ja stationite crushimise videoid (aga alati kaasa mõelda ja kuidas neid pointe erinevates olukordades reaalses mängus rakendada). Minu mängule on megalt kasuks tulnud ja teinud pokkeri jälle põnevaks ja kaugele ning kena stäkini jõudmise palju sagedasemaks sündmuseks, vast saan nii varsti ka kasumlikuks mängijaks!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Populaarsed Eesti kasiinod
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid