BaRanka tabel 2.0 ehk positsioonide kaupa käte avamisvalimid turniiridel 50bb sügavalt

Esileht » BaRanka tabel 2.0 ehk positsioonide kaupa käte avamisvalimid turniiridel 50bb sügavalt

Vaatame Optibetiga strateegiasisu loomise koostöös kiirelt, mida soovitab GTOWizard avamise kätevalimiks full ring lauas turniirides 50BB algstäkkidega.

Boonus:
€500 eest boonuseid
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Täpsustuseks siiski, et mul on hetkel spinnidele keskenduv tasuline GTOW ja tasuta näen turniiridel 8 max laua algkäsi. 9max laua UTG jaoks siis lihtsalt tasub mõned kehvemad käed ära võtta 8max UTG valimist.

Eeldused GTOWizardil nende valimite koostamiseks on siis, et nii mängija ise kui ka kõik teised mängivad GTO tasemel hästi pokkerit nii pre kui postflop ehk on muu hulgas päris palju 3bettimist. Näiteks seetõttu on madalamad paarid 22-44 tihti fold eriti kui on mitmeid keskmisi 12-25bb stäkke taga, kes mõistavad hästi 3bet shoveda, nad ei bloki 3bettimise kätevalimit ja floppavad kehvasti. Lihtsamas passiivsemas lauas avaks ka madalaid paare, aga kui on põhiliselt heade ja väga heade regidega laud nagu online’is alates $20-30 tavaliselt, Kingsil alates €300+, EMV High Rollal, siis pigem avaks selgelt vähem kui alltoodud. Eks väga sõltub ka enda postflop oskustest võrreldes vastastega, kas saad piiripealsetes olukordades piisavalt potte maha mööda minnes/pihta saades peenet valuet, lühidalt võidad konkreetsete vastaste vastu nende kätega pikas perspektiivis pihta saamata või napilt saades. Ise ka alles õppimisfaasis ja nii ei ava päris nii laialt. Ma ei mängi neist piiripealseid välja kasumlikult, T3s, J2s on buttonilt minu jaoks foldid, pigem ka T5s on samuti.

Vaatame siis üle alates 8max UTG’st:

Ülal siis UTG avamisvalim 8max lauas, 9max siis avaks veidi vähem näiteks KJ0, K8s ja kehvemad, T8s, Q9s paneks pigem maha, 22-33 ka, agros lauas ka 44. Soovituslik avangu suurus 2,3x bb.

UTG+1  8max lauas

Lojack ehk 3 kohta enne btn 8max lauas.

Hijack ehk 2 kohta buttonist ees

CO

BTN 50bb

20bb btn kätevalim ka lihtsalt võrdluseks, nagu näha mängib vähem käsi, siin on lisaks minraise’ile nii shovesid (kehvemalt floppavate +ev shovedega) juba kui limpe, nt madalad paarid nagu 33-22 on 25bb kandis limbid.

SB käed 50bb, punane siis 3,5bb raise. Siin siis nii träppe kui väärtuskäsi mõlemas valimis, sai sel teemal madalamate stäkkidega veidi rohkem süvitsi mindud esimeses strateegiaartiklis.  Näiteks kusagil üle 60-70BB lähevad ka KK-AA rohkem limpi okeilt-laialt isojate vastu eesmärgiga siis 4x iso vastu 16bb limp-raise sisse panna koos AKs, äkki ka QQ, ja veidi A5s, QTo, T9s tüüpi kätega, kuna ainult raise’ides on raske saada ligi 100BB ühe paariga hästi sisse. OOP raisedes peab raise-fold olema pisut tugevam, paremini floppav kui IP BB’lt raisedes, mistõttu raiseb natuke K-Q eri mastist rääbiseid ja mastist 9 ja 10 rääbiseid.

BB tegevused vs SB limp 50bb sügavalt, punane siis 3,5bb raise. Nagu näha igasugust offsuit rämpsu ka avab limbi vastu bluffina, lihtne limp-foldida vs limp-3b. Eks väga sõltub kelle vastu mängides, aga kindlasti peab bluffe olema omajagu, keskmist kraami pigem checkiks järgi, KTo, J7s tüüpi käsi pole mõtet raise-foldida ja vaja okeisid käsi ka järgi checkimise valimis.

Reaalses mängus ise ka avan üldiselt vähem, pigem hilises possis isegi 20-30% vähem heade mängijate vastu, ma selgelt ja kaugelt veel pole GTO tasemel mängija. Aga nagu Wolf of Wall streetis oli, siintoodust nitisemad avamisnumbrid on: “these are rookie numbers, gotta pump those numbers up” nii pre kui postflop olukordades mürades. Erandiks on lihtsam laud kui näiteks ise olen kaardisurmas olnud mõne ringi ja kas BB peal või ka näiteks CO ja BTN peal on lihtsamad mängijad, kes nii palju vastu ei mängi, vähe agrosid shovemisstäkke taga, sellistes kohtades võib imidži pealt näiteks J7s, 97s tüüpi okeilt floppavaid käsi ka suts varasemast positsioonist avada.

2 Replies to “BaRanka tabel 2.0 ehk positsioonide kaupa käte avamisvalimid turniiridel 50bb sügavalt”

  • Madis Müür says:

    Pärast üles panekut jäin mõttesse, kas see artikkel sellisel kujul ikka peaks üleval olema. Iseenesest eri positsioonide kaupa avamise kätevalim on kõige põhilisem, olulisem strateegia osa üldse, eriti alguses kõige olulisem. Vundament, millele muu strateegia maja ehitada. Aga eriti alguses ja enamus meist ei mängi kogu seda valimit hästi. Pigem peaks enamus meist, ise kindlasti sealhulgas ikkagi mõnevõrra vähem käsi mängima.

    Mõtlengi kas peaks mingisuguse piiratuma variandi sellest tekitama ja millalgi üles panema?

  • Tauts says:

    Natuke kehva vundament mille peale ehitada midagi .20-30% vähem hilises positsioonis avada on kriminaalne ,mitte miski ei õigusta nii meeletult winrate prügikasti visata olgu või endboss ladev ja tema kloonid järgi jäänud positsioonidel . EP vb võid mõne % vähem avada ,kui ebamugav või muud põhjused.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Uued kasiinod
5.0 hinnang
Epicbet: €300 pärisraha boonus
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub