Koostöös Optibetiga jätkan eelmisel nädalal alustatud 3bettimise strateegiaartiklite seeriat, vaatame seekord GTOWizardiga flopijärgseid olukordi. Ka varem sai uuritud 3bet olukordi CO vs LJ avang 60bb sügavuselt, millega 3bettida, millega LJ jätkab ja uuritud KT4 eri mastist ja 983ss boarde. Tasub järgi vaadata siit, kes vaadanud pole.
Vaatame seekord Lowjack (5. enne BB’d) vs BTN olukordi flopijärgselt AK6r, A98ss, järgmises osas QT8r, Q83sss ja 764ss boardidel positsioonis 50bb sügavuselt. (r = eri mastist board, ss = 2 samast mastist board, sss= ühest mastist board). Madala sisseostuga kuni €300 turniiridel üldiselt avatakse selliseid valimeid pigem HJ-CO kandist, nii et see on selline realistlik hiline poss vs hiline poss positsioonilt võitlus. Oluliselt nitisemate mängijate ja varasemate positsioonide vastu nii 3betiks kui calliks vähem, küll vaatab neid olukordi ka millalgi.
Kui palju pilte silma kirjuks tõmbab, siis vaadake vähemalt altpoolt järeldusi, eriti reaalse madala laivmängu kohta.
Meeldetuletuseks, LJ avab siis järgnevat valimit 2,3bb:
Selle vastu siis buttonilt jätkaks järgnevalt, punasega siis 3x 3bet positsioonist:
Ja buttoni 3beti vastu siis LJ positsioon jätkab sellise järgnevalt:
Nagu näha siis AKo, TT-QQ on shove arvestatav osa ajast koos A4-A5s’ga osa ajast, on ka mitte-all in 4bettimise valim KK+, AKs, K9s, veidi paremaid eri mastist ässasid (=4b ja fold) ja üle keskmisi paare. Reaalses mängus võib mängija tihti ka AKo lihtsalt callida ning mastist ässasid, suited connectoreid, madalaid paare ja ka mastist broadwaysid mõnevõrra rohkem foldida, mis teeb kolmbettimise tegelikult isegi paremaks, tasub polariseeritumalt rohkemgi selliste vastaste vastu 3bettida, kes rohkem foldivad. Flopijärgselt on sellise vastase kätevalim mõnevõrra rohkem kaldu keskmiste-kõrgete paaride ja üle keskmise ässade suunas.
Vaatame nüüd järjest erinevaid boarde, kuidas GTOWizard jätkab eelneval pildil toodud callimisvalimi vastu alustades AK6r boardist:
Flopi järel 3beti callija alati checkib ja selle järel siis buttonil 3bettijal nagu ülal näha on see küllaltki range beti koht GTOWizardi järgi. Positsioonis mängijal nende valimitega on suur nuts käte eelis (KK+, AK on BTN valimis, LJ positsioonis mängijal mitte) ning ära tõmbamist ei karda, mistõttu enamasti panustab väikselt 10% ja 25% potist. Reaalses mängus ilmselgelt paneks vastavalt vastasele ja käele, paremaid TPsid panusaks pigem sagedamini poole poti kanti ja mõningaid QT tüüpi käsi ka bluffina, sette hoiaks ka üldiselt pigem väiksena, kuna siis väiksem tõenäosus, et vastane on hästi hittinud ja et kaitsta selliste TT, teise paari, T8s tüüpi käte range’i.
Buttoni 25% potist beti vastu jätkab CO mängija järgnevalt:
Nagu näha ühtegi ka teist paari maha ei pane, aga JJ ja alla on juba enamuses fold 2 ülekaardiga boardil. Nendel on raske paraneda. Tõstab paremaid top paare, 2 paar tüüpi käsi, suure sagedusega ka väheseid alumisi paare semibluffina (hittides hästi varjatud käsi), ka backdoor mast + aukuost osa ajast JTs, QTs tüüpi käsi. Vs harvemini tehtav 50% bet juba tõstmisvalim on palju väiksem eelkõige semibluffide arvelt, 76s tüüpi käsi on call, ka alumised 2 paari osa ajast callib järgi, samas eri mastist KQ, KJ juba foldib pool ajast.
LJ donkab turni sel boardil ainult teise paari paardumisel ligi poole range’iga nii 15% kui 40% potist, eelkõige kunne, keskmisi ässasid (rohkem väikselt) ja QTs tüüpi semibluffe.
Erinevatel turnidel jätkab BTN barreldamist järgnevalt:
Turnil siis jätkab panustamist kõige harvemini kahe kõrgema kaardi paardumisel ja rohkem T-Q turnidel, ülejäänutel 60-70% ajast ja panuse suurus enamasti pool potti. Siin tasub ka meelde jätta, et button jätkupanustas kõrgemat 2 setti väiksemalt, ehk tal ka nuts käsi suurema 25% flopi panuse puhul tihti turnil pole, aga paremate top paaride eelis on ikka.
Näiteks 10 turn on üks suurima sagedusega barreldamiskaarte 25% potist flopi beti ja calli järel ja checki järel jätkab barreldamist nii:
Siin jätkab barreldamist isegi palju laiemalt kui muidu turnil, ka kehva kikkeriga top paaridega (ühe tänava ilmselgelt, et tõmmetelt, KJ tüüpi kätelt väärtust saada ja kaitsta muidu liiga nõrgaks jäävat arvestatavas osas (paar+) aukuostu tüüpi kätega barreldamisvalimit. Checkib osasid nõrgemaid TPsid, teisi paare ja 8x käsi.
Nii laialt flopil 50% poti panemist GTOWizard ka callib laialt:
Nagu näha enamus top paare call turn, aga 3. paar + aukuost tüüpi käed fold, kehva kikkeriga Kx mastist teine paar tüüpi käed fold, ka nutsiga ainult call (ei karda ära tõmbamist, vastasel sellise actioniga ka ülemist 2 setti pole kuigi tihti, mida checkiks osa ajast + GTOWizard panustab kõigest 10% potist settide + lahja kraamiga). Huvitaval kombel foldib top paaridest kõige rohkem A8s, tõenäoliselt kuna barreldaja väheseid 8 kikkeriga käsi barreldab kõige harvemini (pole K8s pre 3b valimis ja A8 checkib osa ajast ning A8 on samamoodi väärtuskätest taga nagu A2svõi A5s).
Niimoodi riverisse jõudnuna ja 49bb potis jätkab Button all in barreldamisega blank riveril järgnevalt:
Loogika on ka teistel riveritel sarnane, et parimate top paaride, 2 paaride, settide, ridade kolmandate paaride (JTs, T9s ehk 3. paar + settide, 2 paaride, ridade blokkeriga), shoveb sisse (viimastega saab teised paarid ja osad TPd foldima), ka vähesed allesjäänud neljandad paarid sellisel boardil kus blokib vastase sette (tasub meelde jätta, et kõrgemaid sette vastasel siin alles ei tohikski peaaegu olla nii flopieelse kui flopi panuste tõttu). Kui eeldused on teised, vastane pigem ei 4beti neid või ei pane flopil maha, siis barreldaks ilmselgelt vähem nii väärtuse peale kui bluffina.
Vastane callib seda järgnevalt:
Nagu näha enamus teisi paare läheb maha ja ka osad top paarid, mis blokivad vastase bluffe nagu AJ, A8, pigem callib suited kehvemaid ässasid, mis ei bloki bluffe. Reaalses mängus sõltub ilmselgelt vastasest palju rohkem, aga hea bluffimisvõimelise mängija vastu, kes enda vastu ka bluffiks mõistliku sagedusega, on vastase bluffide blokkimine täiesti reaalne argument parema kikkeriga käe foldimiseks ja kehvema kikkeriga callimiseks. Lihtsalt siis on bluffimise tõenäosus suurem, mõlemat tüüpi käe nii AJ, A8s kui ka näiteks A4s oled ikkagi vastase väärtuskätest maas, vastane ei shove kehvemat väärtuse peale, lihtsalt vastase bluffe mitte blokkiva käega oled pisut tõenäolisemalt bluffi vastas.
Vaatame nüüd ka A98ss floppi, siin ka callija ainult checkib ja 3bettija jätkupanustab järgnevalt:
Nagu näha enam ei ole kogu valimiga jätkupanustamine, vastasel omajagu ässasid ja nutsi eelist vähe. Kolmandiku kätega jälle veerand potti ehk 4bb, 10% pool potti paremate top paaride ja osade (semi)bluffidega, ka väikselt 10% panustamist nii settide, JJ-QQ osa ajast kui enamuse valimiga osa ajast. Sette checkib ka tõmbesel boardil täitsa arvestatava osa ajast kuna siis vastasel harvemini väga hästi ja eeldab ka agrot bluffimist 3b potis positsioonist väljas turnil küllaltki suurelt, päris elus pigem enamus selleks suutelised pole ja ei checkiks enamuse vastu. lisaks teisele-kolmandale paarile, KK, QQ ka checkib omajagu kehvema kikkeriga top paare, millel pole valuet 3 tänavat saada ja et kaitsta checkimise valimit.
Kolmbeti callija vastaks 25% panusele umbes nii:
Tõstaks parimat Top paare, 2 paare, sette ja samuti ka masti kaardiga 55-77 osa ajast (backdoore võib kokku joosta, ilma mastist kaardita fold ja ka mastist kaardiga osa ajast fold), samuti K7, K6, QT, QJ ärtud hea backdooriga. Foldid ja callid on selgemalt näha. Suurema jätkupanuse vastu ilmselgelt 55-77 tüüpi käed rohkem fold ja tõstaks harvemini semibluffe. Ka 97, T8 ilma backdoor mastita (siin ruutu ja risti) aeg-ajalt tõstab bluffina 4 pealt 12 kanti, siin backdoor mastist pigem on isegi liiga hea käsi et bluffiks keerata, kannatab callida ka.
Calli puhul donkaks 3beti callija sisuliselt ainult teise kaardi paardumist ja siinpuhul ka mastist 7, T ja J kaarte ligi 40% potist isa ehk GTOWizardi soovitusel, suur enamus ajast üldiselt checkib, mille peale siis 3bettija toimib 24,5bb potis järgnevalt:
Nagu näha siis kõige vähem jätkab barreldamist taas teise paari korduse puhul, suuremalt barreldab kui teine mastitõmme tuleb ka maha, kolmanda mastikaardi puhul, eriti kui read ka võimalikuks saavad, siis väiksemalt (sest nt head Top paarid ja tõmbekäed, ka setid pole enam nuts)
Näiteks eri mastist K turni puhul barreldab järgnevalt:
Siin on huvitav näha, et tõmbesel boardil ei jätka barreldamist top 2 settidega, ckib järgi, et saada kehvematelt ässadelt, parematelt kunnidelt ja bluffidelt väärtust riveris + oleks ohutute riverite puhul lisaks bluffidele ka rohkem väärtuskäsi tõstmiseks + et oleks vastasel lootust pihta saada seti või 2 paari tüüpi käele, siin ka vastasel pole GTOWizardi loogika järgi enam sette alles. Igati loogiline on, et keskpäraseid ja kehvemaid 1 paariga ässasid ja kunne checkib järgi (pole mõtet ennast ise valuetowni viia). Barreldab peale turni paljudel riveritel ära näiteks väheste kaeksatega nagu J8s, Q8s, kuna KK+ setid 4betiks pre ja 99 tõstaks flopi, blokib 8 setti.
Selle vastu 3beti callija käitub turnil järgnevalt:
Callib suure enamuse Top paaridega, kõigi (nüüdseks on järel mastitõmbega) ühe paariga teiste paaridega, mast + aukutõmme tüüpi kätega ja ka kõikide 2 paari tüüpi kätega, mis on jäänud siin tugevaimaks osaks kätest. Mööda läinud reatõmbega nüüdseks teised-kolmandad paarid foldib (samas näiteks blank madala kaardi puhul parema kikkeriga teised T9-Q9 paarid on ikka call vs 50% pot bet ja foldib need blank riveri shovele (suurusjärgus 60% ajast blank boardidel) kui ei parane. Siin ka huvitav näha, et foldib top paaridest A7-A6s tüüpi keskmise kikkeriga top paare pisut ainult, kuna need blokivad 76s, 87s tüüpi bluffe, aga value käte vastu on samamoodi taga nagu ka madalamad ässad).
Blank riveri shoveks 3bettija vastase checki järel nii 26bb 49bb potti:
Nagu näha siis shoveb väärtuskäed AQ+, AJ osa ajast, 2 paarid ja emand kikkeriga blokkereid tihti. Seda 55% potist ehk ~26bb shove siis 3beti callija callib riveril umbes nii:
Nagu näha callib shove parimad top paarid, 2 paarid ja bluffe mitte blokkivad madala kikkeriga top paarid samuti. Foldib teised paarid ja osa bluffe blokkivaid top paare nagu AT, A7.
Samas kui mastitõmme kokku tuleb, siis 3beti callija shoveb enda keskmised alates kunniga ja allapoole mastid ette suures osas positsioonis mängija vastu ning ka arvestatava osa mööda läinud reatõmmetest (mida küll palju järel pole riveril peale turni pool pot beti kui nii vähe taga), JTs, 76s potid tüüpi käed.
Mõningaid järeldusi äss kõrgete boardide barreldamisest (:
Ega taas polegi mõtet konkreetseid kombosid ja panuste suuruseid meelde jätta, rohkem loogikaid.
GTOWizard 3betib polariseeritult vastavalt vastasele (avamisposs, range) ja ka barreldab polariseeritult, lisaks boardil parimatele kätele sobivaid blokkeritega käsi, mis vastase nii häid käsi blokivad nagu siin näiteks Q8s, mis blokib nii sette kui AQ tüüpi paremaid top paare (AK pre sisse), samuti QJo ja samas saab riveril vastase enamuse 2. paaridelt, JJ tüüpi kätelt ja sõltuvalt runoudist osadelt top paaridelt maha. Checkib ligi poole ajast top seti, teine paar, top paarile alla jääv paar, kehva kikkeriga top paar, osad head tõmbed (suurema sagedusega checkib näiteks openender + mastitõmme kui aukuost + mastitõmme, viimasega vaja poti võitmiseks bluffida sagedaminiv + siin QTs blokib paremini parimaid TPsid kui JTs).
Barreldamine algab äss kõrgel boardil enamasti väikse 10% ja 25% potist betiga, nende kätega, millega hakkab barreldama (suurusjärgus 50-60% ajast), veidi ka 50% pot bette TPGK ja K8s tüüpi blokkeritega semibluffidega) kuna ülepaar tüüpi käsi pole ja sette, häid kombotõmbeid + ülekaart tüüpi käsi 3bettijal sellisel boardil vähe, häid top paare, millega 3 tänavat väärtust saada samuti vähevõitu.
Tugevamaid top paar tüüpi käsi panustab tavaliselt suuremalt, nutse nagu kõrged setid jne aeg-ajalt ka chekib või panustab väiksemalt, et bluffe kaitsta, lasta vastastel hittida 2 paar tüüpi käsi ja kuna blokib tihti parimaid käsi.
Kolmandat-neljandat paari hea kikkeriga (ja/või backdoor mast + ka backdoor rida) pöörab suurtes pottides tihti bluffiks ja barreldab sisse, kuivõrd top 2 seti puhul tõenäoliselt oleks tõste tulnud flopil-turnil ja osasid sette blokib. Sarnast loogikat ka positsioonist mängija puhul kasutab bluffidena.
Keskpärase kikkeriga top paare ja teisi paare võtab ilmselgelt aeglaselt, ka kõrgemaid sette hea agro mängija vastu checkib flopil või turnil osa ajast. (reaalses mängus passiivsema-stationima mängija vastu pigem ilmselgelt barreldaks rohkem polariseeritult ära, nad ei kipu bluffima). Halvasti paranevaid 1 paar käsi nagu TT-JJ samuti ei beti tihti, selle checkimisvalimi kaitseks ka suuresti osasid top paare, osa ajast ka häid nt AJ tüüpi top paare chkib järgi turnil.
Blokkerid on olulisemad kui kikkeri reaalne tugevus. Viimasel boardil AT, A7, isegi AJ on kõik ühtemoodi taga vastase väärtuskätest, viimane osade AJ shovedega splitib, aga need blokivad suurt osa vastase bluffidest, mistõttu GTOWizard eelistab sellistes kohtades ATs asemel callida sagedamini A3s tüüpi siia jõudnud kätega, esimesi foldida arvestatava osa ajast.
Samuti osadel puhkudel 3barreldab 3bettija sisse kõikide TPGKde (top pair good kicker) häid kikkereid blokkivate kõikide riverini jõudnud JTs tüüpi kätega peale maas olnud mastitõmbega JTs ärtude, mille puhul on palju väiksem tõenäosus vastase mastitõmbeks (blokib neist suurt osa) ja suurem tõenäosus korralikuks käeks. Peab vaatama bluffide puhul, ega ise vastase bluffe ega mööda läinud loogilisi häid tõmbeid ei blokiks, millega vastane riverini jõudnud on, nendega annaks suure sagedusega alla. Blufiks selgelt rohkem nende kätega, mis blokivad vastase häid ja parimaid käsi nagu TPGK, sette ja 2 paare, viimasel boardil siis Q9s, Q8s, QJo tüüpi käed ja on väljavaateid vastast teiselt paarilt ning ka osadelt keskmise kikkeriga top paaridelt maha saada.
Flopil preflop callija tõstab väiksema 25% potist beti vastu enamusi sette (mitte top set kui on), 2 paar tüüpi käsi, häid mastitõmme + aukuost tüüpi käsi, näiteks siin ka kolmas paar + backdoor rida tüüpi käsi (ilma backdoor mastita, need juba piisavalt head, et callida ainult), samuti viimasel boardil ka mastist kaardiga 77-66 tüüpi käsi millel ärtu olemas, et siis nendega näiteks 6, 7 ja T turn enamuses shoveda kui mast kokku ei tule. Shoveb peale turni neid (semi)bluffe, mis pole okeiks teiseks paariks paranenud ja vajavad abi, teised paarid võivad osa ajast juba head olla. Kui ainult sette, parimaid TPsid ja 2 paari tõsta, siis oleks väga lihtne vastasel jätkata barreldamist ja saada maha lükatud ning nii võib nii parema käe foldima saada kui saab headele kätele rohkem väärtust. Flopi tõstmise sagedus ja kätevalim sõltub siiski ka panuse suurusest, efektiivse stäki sügavusest ja reaalses mängus ka vastase range’ist, kui vähem ruumi manööverdamiseks suurema beti puhul või otsekohesem vastane paneb suurelt, siis ilmselgelt ei lähe backdooridega kangutama, vähem ruumi. Kui keegi laialt nt 50% betib sellistes kohtades, siis võib sellise 25% ehk 4bb beti pealt 13bb kanti pisut üle 3x tõste asemel ka lihtsalt minraiseda 7bb to 14bb, võiks töötada pea sama hästi, riskida 14bb et võita 16+7 ehk 23bb pot, aga jah peab riide olema, et betib siis suurelt laialt, paljudel suurem bet parem käsi, ka Wizardil suurema sagedusega on parem (aga mitte päris nuts) käsi. Suurema pool pot beti puhul on manööverdamise ja survestamise ruumi vähem, bluffe vähem, tõstab lisaks parimale TP’le ja valuekätele 2 paari pluss valuekätele semibluffidest näiteks 76ss (ja fold shovele) ning tõstab shovena ka K6, K7 ärtud.
Panuste suurused sõltuvad efektiivse stäki suurusest. 25-35BB stäkkide puhul 3beti järel läheb barreldamisvalim sisse juba turnil tihti, suuremate, 100BB kandis näiteks on flopi panus ässaga flopil tihti sarnaselt väike turnil tihti ka 75-100% potist bet polariseeritult ja riveris nii väärtuse peale kui bluffidega ka overbet. Sügavama stäkiga ka barreldab mõnevõrra harvemini, kuna 1) ok top paar tüüpi kätega on vähematelt kätelt suures potis 3 tänavat väärtust saada, 2) reverse implied odds rohkem, suurem tõenäosus näiteks ok, aga mitte väga hea kikkeriga top paariga parema käe vastu lennata. 3) raskem agressiooni vastu käes püsida, sügava stäkiga heade tõmmete ja heade backdooride väärtus kasvab. Väiksemate stäkkidega ilmselgelt rohkem pointi panga nimel võistelda, vähem ruumi ära tõmmata.
Nagu ainult tõstega sisenetud kätes floppidelgi, kõrge ülemise kaardiga boardidel nagu Q ja kõrgemad on üldiselt eelistatud flopil väike panus, mastitõmbe olemasolul eelistab ka suurema sagedusega väiksemat panust. Ilmselgelt kui vastane agrolt (semi)bluffidega (nt 3. paar + backdoor mast, mis blokib head top paari või rida/reatõmmet) ei tõsta ja muidu callib flopi laialt, siis peaks polariseeritult pisut suuremalt panema nii tõmmete kui bluffidega ikkagi sarnase sagedusega. Keskmistel 9-T kõrgetel ilma oluliste reavõimaluseta boardidel on jällegi suuremad jätkupanused, JJ-QQ, TPGK tüüpi käed betivad suuremalt.
Reaalses madalal laivmängus pigem callitakse õige suurusega 3bette vähem (headel on paremaid võimalusi, osad jälle ei tunne ennast mugavalt positsioonist väljas suurt potti mängides ja siis pigem tasub otsekohesemalt võtta, bluffide osakaalu madalamana hoida. Nende vastu kasum 3bettimise tulebki küllaltki kõrgest kolmbettimisele foldimise protsendist, võidad piisavalt tihti enne floppi nõrgemate käte vastu. Tasub selgeks teha ja riidid paika saada, kes on seda tüüpi mängijad. Paljud ka annavad flopil rohkem alla kui GTOWizard soovitab samadel põhjustel, mistõttu ka turnil annaks samamoodi pisut rohkemate bluffidega alla või võtaks passiivsemalt. See süvitsi minek ja barreldamiskohtade otsimine võib madalal laivis olla rohkem fancy play sündroom seetõttu ja tasub teada, kelle vastu kasutada (näiteks kui ise pole 3bettimisega silma paistnud, siis ka callitakse vähem). See on rohkem hea elukutseline vs elukutseline mängumaa, aga ka foldimisvõimeliste hobimängijate vastu tasub täitsa aeg-ajalt ära kasutada selliseid võimalusi. 3bettimise postflopi loogikatest aru saamata oled lihtsalt suures potis suurema jama sees kui enne floppi laiemalt paugutad, võid näiteks ise ennast valuetowni viia või otsekohesemalt põhiliselt väärtuse peale bettides jätta liiga vähe käsi, millega heade vastaste agressiooni vastu kaitsta ennast. Eks laivis madalatel turniiridel 3betitakse enamasti ka oluliselt vähem, tugevamat AK, QQ+ tüüpi valimeid või pisut laiemat (mõni ei 3beti pea üldse) ja seetõttu peab ka oluliselt nitisemalt callima ja jätkama selliste mängijate 3bettide vastu. Saadki lihtsalt ja odavalt ära pääseda karulõksust, hea käe vastu lendamisest, kasum tulebki foldist. Suure enamuse laivmängijate vastu on see siintoodu tõesti fancy play sündroom. Tuleb rohkem abiks alates €300+ laivturnadel. Enamus callivad 3bette pigem AJ+, KQ, keskmised paarid, võib-olla mõni ka KK+ callib. Kui viimaseid ei 4beti, siis peab tõesti otsekoheselt võtma, kui 4betib, siis on võimalusi küll igasugustel madalamatel, ohutututel või jälle ohtlikel boardidel käsi üle võtta. Samas on ka palju mängijaid, kes avavad palju ja ei taha 3betile ja jätkupanusele ka alla anda, aga turni või riveri paugu vastu on juba raske laia range’iga, näiteks KT’ga või 77-99ga kümme kõrgel boardil calli leida 3 barreli vastu. Nende vastu 3 litakat võib päris hästi töötada kui riveril saab mõnusa puraka panna ja enda imago ka täiesti agromanki oma pole. Muidugi variatsiooni viib ka üles ja sobib rohkem mitme re-entry võimalusega mängijatele, ka Ottomaril ja teistel crusheritel läheb tihti mitu bulletit, et üles stäkk saada, aga siis saavad ja oskavad suurt stäkki tööle panna.
Sama range’i vastu on flopieelne 3bettimise valim küllaltki sarnane järgnevatelt positsioonidelt, lihtsalt callimise valim laieneb kuni buttonini kui calli ees pole.
Kokkuvõte: Kolmbettimine on võimas relv, tasub polariseeritult teha, et väärtuskätega rohkem väärtust saada, initsiatiivi hoida, laua üle kontrolli saada, aga siis on tarvis ka flopi järgselt heade mängijate vastu osata õigetes kohtades ka hästi mängida. Täitsa tasub suurema pokkerihuvi korral endale GTOWizardi konto teha, kasvõi tasuta konto (free trial), millega saab ka päevas mõned olukorrad üle vaadata ja seal mitmeid muutujaid, mängijate panuseid (ja selle järeldusi siis näha, kuidas vastane kohanema peaks), floppe-turne-rivereid muuta jne. Kõige parema väärtusega coaching täna tõenäoliselt, hea mängija võib küsida coachingu eest €30-100 tunnis, selliste abiprogrammidega saad sarnase summa eest kasvõi terve kuu kogu aja õppida, tunnitasu õppimise eest tuleb väga mõistlik.
Vaatame järgneva 1-2 nädala jooksul ka teistest positsioonidest 3bettimist ja ka nii suurema kui väiksema stäkiga, et loogiliste väärtuspanuste ja bluffide seaduspärasustest veelgi parem ülevaade saada.