Madis Müüri tagasitulek pokkerisse

Esileht » Madis Müüri tagasitulek pokkerisse

Madis Müür on siin alustamas enda teekonna “vaese mehe Tarmo Tammeliks” ehk konkurentsivõimeliseks hobimängijaks kajastamisega WinTV lehel. Olen olnud pokkeris elukutseline, mis andis väga ägeda tutvusringkonna ning pani ka minu praeguse seisuga ajutisele jõukusele aluse. Hiljem olen järgmiste väljakutsete kõrvalt hobimängija ka proovinud kommuunile tagasi anda – viimaste aastate kehvi tulemusi vaadates pigem mingi eduga! Nüüd olen leidnud endas uuesti kire pokkeri vastu algaja hobimängijana. Õpin, katsetan ja teen palju vigu ja kajastangi enda teekonda kohutavast lihtsalt halvaks mängijaks. Äkki kunagi jõuan ka sealt edasi.

Boonus:
€500 eest boonuseid
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Kavatsen kajastada nii eesmärke, õppetunde kui ebaõnnestumisi, mängu strateegiat ja igasuguseid naljakaid ja muidu eluliselt huvitavaid juhtumisi võimalikult ausalt, nii palju kui trükimust neid seikluseid kannatab avaldada. Hangoveri filmides juhtus ka igasuguseid asju, aga kui seal olid suured seiklused poissmeesteõhtul, siis meil nimetati sellist teguderohket päeva palju maakeelsemalt – näiteks teisipäev. Ja tegusid sai tehtud küll, küll tehakse veelgi! Siiski sarnaselt vendadega teistelt emadelt, 5 Miinusega, ainetest ei tea ma küll midagi. Selle tõestuseks pole ma isegi ülikooli lõpetanud – ka omal ajal ei teadnud ma ainetest midagi!

Pokker elukutselisena viis mind esimesele välisturniirile Uus-Meremaale, õige pea sai Bahaamal küsitav fold tehtud telelauas, täis peaga sai Eesti meistrikate põhiturniir ära võidetud, enda Turnapro nimelise pokkeripundiga järgmine laine elukutselisi välja õpetatud ja kohaliku tipu lähedal olles mängust lahkutud.

PCA finaallaua kokkuvõte

Videos fold ajast mil juukseid veel oli, tuletatakse ikka veel meelde ka 10 aastat hiljem. Videos alates 14.30. Peab vist veel palju halbu folde tegema, et meelest läheks? Ja kes siis nii emandatega käitub, natuke kõvatab ja viskab siis ära nagu nad ei tähendanudki midagi? Pole üldse härrasmehelik!

   Hobimängijana polnud aega väga pokkeri strateegilisele poolele mõelda, keskendusin rohkem funi ja fundsi mängu tagasi panemisele – ka laivis nl200s kilo sisse ajada nitise sõbra vastu, €2k potis 47 offsuidiga vs tema ässad enne floppi sisse ja ära kräkkida, suckoudi järel tema ümber tantsu vihtuda, ka selles on midagi toredat ja mäletamisväärset. Tuleb ka väikestest asjadest elus rõõmu tunda, nagu ka pokkeris väikeste rääbistega headele kätele ära tõmbamisest!

Viimane WinTV laiv

Rääkides halbadest foldidest, siis siin üks stiilinäide viimaselt WinTV laivilt, video nägemiseks peab Youtube’i minema. Kuus kõrgega floppasin 30 blindiga kolmbetitud potis kolmiku ja panin turnil maha! Kohutav call enne floppi ja siis foldin turnis maja kui polegi midagi õieti taga! Ja oligi vale otsus! Selle peale ütleks Laur Sibold, et ta on elus küll palju halba mängu näinud, aga nii halba… Üks viga oli suurem kui teine! Oligi eesmärk vigu ja pulli teha ja pigem vist õnnestus. Videos alates 2h 6m 30s. Mõnus jauramine ja uhamine oli, Valtingu ja Matiga sai shotte tehtud jnejne.

   Saabki näha, mis edasi. Vahepeal siin keerulises oludes olles proovisin ka uuesti elukutselisele rajale tagasi pöörduda, aga netis on mäng vahepeal ilmselgelt väga palju raskemaks läinud ja elukutseliste osakaal palju tõusnud, iga käe võidu nimel peab palju nuputama. Tipud teenivad väga kenasti, aga teekond sinna on ka abiprogrammidega ja muu õppimisega igapäevaselt kuuma andes ikkagi pikk ja vaevaline, mis on ka vägagi okei. Eriti kui pole 25 aastane vallaline Bulgaaria või Brasiilia väikelinna tegelane olematute kulude peal, vaid Tallinnas pere ja lastega aastal 2024, teatud kulud jooksevad. Et vanasti 10-15 aastat tagasi oli võimalik 1-2 aastaga kordades üle keskmise teenida ka näiteks eriala õppimise kõrvalt, oligi ebanormaalselt hea aeg. Hetkel põhiteenistuse teeniks mujalt ja pokker jääb esialgu arendavaks hobiks. Pokker online’is elukutselina on uutele nägudele pigem täna selline kas just surnud, aga vähemalt ähmane unistus, õppimise-katsetamise mõttes on aga väga hea koht ja selle pealt laivis plussi jääda annab ikka. Näiteks ka ise jäin online’is suurusjärgus ainult paar k plussi enne kui järgmine sein ette tuli. Nüüd pigem pokkerile kulub ligikaudu kolmandik tööajast ja õppimise kõrvalt olen näiteks Kingsi €1,1k meini ja €500 EMV ME piletid mõlemad esimeselt satikalt kätte saanud, tilluke 2. koht ka laivis olematu sämpli peale viimase kuu aja jooksul. Õppimise ja online’is katsetamise kõrvalt ongi plaan nii mõned turnad laivis kuus teha. Teenimiskoht pole, aga mingisugune pluss laivis tuleb lisaks pikas vaates ja selle pealt annab edasi liikuda.

GTOWizardiga sai paari kuu jooksul kuuma antud erinevate flopi eelsete ja järgsete otsuste kallal.

Spinne veidi mängitud erinevatel saitidel, keskmine sisseost veidi alla €5, need siis Unibetis.

Mõned eesmärgid ka

Enne eesmärkideni jõudmist olgu öeldud, et pere on mulle kõige olulisem. Mul on kaks väga ägedat ja toredat last, 2 ja 5 aastased ning enda unistuste elukaaslane, kes kõik on ilmselgelt mulle kõige kallimad. Siin on eesmärkideks ka lastega olles jõuda 0 telefonis olemiseni ja täielikult kohal olemiseni, ega sellega väga kehvasti polegi, aga võiks veel paremini olla. Ei hakka siiski päris Elu24 või full Mallukaks siin minema, las see lõik lõpeb praegu siin.

Suures pildis on eesmärk edukas comeback teha. Ütleme kohe ära, et mill vähemalt! Varasem põhivärk on praegu pausil, pigem tuleb comeback mingis teises rollis. Plaan areneb, mingid asjad on töös, kiren siis kui midagi natuke juba munetud on, vast saab juba lähikuudel või nädalatel rohkem rääkida. Ilmselgelt eesmärgid madalad ei ole kui sellisest 5-10 aasta perspektiivist rääkida. See miljoni eesmärk on täiesti tehtav ka erialase eneseteostuse ja sealt kõrvale panemisega (ja mitte ainult tööandja tagant!) nagu on näha olnud ka mitmete investeerimisblogijate kogemusest. Paari milli peal sai ajutiselt oldud, nagu ütles ka OG Siberi Rahaboss: teenitakse uus! Plaan juba mingi maani on ja esimesed sammud töös, küll tee peal täpsemalt välja mõtleb, sinnamaale välja areneb, katsetab ja sihikut sätib.

Pokkeris: vähemalt 20h õppimist GTOWizardi ja muude parimate meetoditega, mõned kuni €100 live turniirid ja vähemalt 5 päeval online’is katsetamine kuus. Nii võiks 6-12 kuuga ka sellise alumise otsa elukutselise tasemele välja jõuda küll. Esialgu töö kõrvalt pigem rohkem ei jõua.

Trenn: vaikselt peale 3 kuulist pausi teen jälle, eesmärk 3 korda nädalas keskmiselt trenni teha sh joosta, praeguse 12-15km/nädalas pealt üle 20km ja aastas vähemalt 2 poolmaratoni teha. Selle 2 poolmaratoni eesmärgile panen ka €500 heategevusbeti vahele endaga, kui see aasta ära ei tee. Plankimist pole üle aasta teinud, hetkel esimese korraga venitasin 2m45s väja, see üle 5min peale saada.

Eks eesmärke ja bette on ja tuleb veel, küll jõuab rohkem ka kirjutada.

Miks seda blogi pidama hakkan?

   Ikka eelkõige iseendale, kirjutada meeldib ja veidi lisa survet peale panna asju ära teha. Motiveerib küll selline kirja panek. Ajad üldiselt ka sellised veidi keerulismad, äkki on mõnele lugejale ka selline isiklik kogemuslugu huvitav, kuidas keerulisel ajal raskustest välja tulla, vast annab lisamotivatsiooni. Pokkeri strateegia koha pealt siia tulev jutt on rohkem endasarnastele hobimängijatele pigem suunatud, kes ka õppida tahavad, äkki on kellelgi kasuks, elukutselistele pigem ammu teada tuntud värk vähemalt esialgu. Eks see mingeid teisi valdkonnaga seotud eesmärke ka toetab, aga neist vast juba millalgi tulevikus. Ja noh meeleolukaid gämblimis- ja rämmarijutte tuleb kindlasti ka. Seiklused peavad ikka mingi maani salvestatud saama! (ilma ei jää endalegi enamus meelde! Mis pole ka alati tingimata halb asi).

Elu ongi rohkem pokker kui male: kogu info pole teada, õnne osakaal on reaalne, aga õppimise ja järjest paremate otsuste, positiivse ootusega panuste tegemisega eelarve piires annab ka väga ägedaid tulemusi saada. Nii karjääris, ettevõtluses, väljakutsetes, elus laiemalt. Väga hea koht õppida paremini otsuseid tegema ja otsuste kvaliteeti tulemuste kvaliteedist eristama, variatsioonist aru saama. Õppida kaotuseid naeratusega vastu võtma ja järgmine kord targemalt toimetama. Kes järjest targemalt ei riski, see shampi ei joo. Ja mis on parem aeg kui majanduses keeruline aeg jälle mugavustsoonist välja rabeleda, uute kõrguste poole sihtida? Niimoodi elus laiapõhjaliselt arengusse panustamine töötab ka väga hästi hajutamisena. Kui ka tööalaselt on võib-olla pingelisem aeg, aga suhete, trenni ja hobidega läheb ülesmäge, siis on ka tuju parem ja rasked ajad kergem ületada.

Juba ongi eepose pikkusega jutt koos, aitab küll esimeseks korraks, pole vaja võimalikke lugejaid kohe esimese korraga ära tüüdata. Nagu juba mainitud, nüüd on mind jälle laivis rohkem näha ja kui satikalt peale saan, siis ka €500 – 1k sisseostuga turniiridel. Edu meile kõigile!

   Lõpetuseks veel üks kiire tõestisündinud lugu eelmisest aastast cashilauast. Ühe festivali aegu viimastel päevadel üks diiler lauas rääkis, et ta paneb ka pikki päevi sisse, et saada sama jõukaks kui lauas olevad pokkerimängijad. Üks sober vastu: “Nalja teed, kui selle stäki kaotan, lähen Soome ehitajaks!” Ja laud naeris! Aga nali oli ka selles, et poiss ei teinud nalja! Sama kutt kes vahest kasinnis saltosid teeb. Ühe festari ajal välisajakirjanikule näitasin vastu hommikut seda pärismaalaste kommet, et näe, nii kõrge salto, et lausa high roller! Sõna otseses mõttes!

8 Replies to “Madis Müüri tagasitulek pokkerisse”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Uued kasiinod
5.0 hinnang
Epicbet: €300 pärisraha boonus
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub