HappySpins
4.8

HappySpins

HappySpins: 200% kuni €200 boonus + cashback
Esileht » HappySpins

HappySpins kasiino on paljudele veel tundmatu, kuid uustulijal on pakkuda nii mõndagi. Kontovaba kasiino on eestlastele avatud alates 2022. aasta märtsist ning korralik tervitusboonus tundub igati ahvatlev.

Boonus:
200% kuni €200
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Mängude valik

HappySpins kasiino mängude valiku hulka kuuluvad nii erinevad slotid, lauamängud ja ka live-kasiino mängud, millest on esindatud nii baccarat, rulett kui ka blackjack.

Kokku on mängupakkujaid üle 50, kelle hulka kuuluvad näiteks Pragmatic Play, Microgaming, ELK Studios, Relax Gaming ja Red Tiger.

Kuigi veebilehel on mängud kategoriseeritud, on neid kõige lihtsam siiski tootja järgi otsida. Samuti on olemas otsinguriba, mis kõigest paari tähe kirjutamisel korralikult vasteid annab.

HappySpins mängude valik

Konto ja maksed

HappySpins kasiino näol on tegemist kontovaba kasiinoga, mis tähendab, et mingeid vorme täita ei tule ning kasutaja luuakse automaatselt esimese sissemakse tegemisel. Nii sisse- kui ka väljamaksed toimuvad läbi Trustly. Kui minimaalseks sissemakse summaks on 20 €, siis väljamakse puhul peab arvestama natuke suurema summaga – minimaalselt 50 €.

Boonused ja lojaalsusprogramm

HappySpins pakub uutele mängijatele tervituspakkumisena 200% kuni 200 € boonust. Tegu on käibeboonusega, mis tähendab seda, et boonuse summa tuleb algselt 30x läbi panustada. Kui oled panustamisenõude täitnud, siis saad boonuse kätte pärisrahas.

Lisaks tervituspakkumisele on kasiinos ka igapäevane cashback, mis kehtib ainult slotimängudele. See tähendab seda, et kui jääda päeva jooksul miinusesse, annab HappySpins 10% sinu kaotustelt raha tagasi. See kehtib ainult juhul, kui kontol olev summa ei ületa viie euro piiri. 

HappySpins maksed ja boonused

Silma tasub peal hoida ka “pakkumised” menüüpunktil, sest kuigi praegu on käimas ainult Drops & Wins kampaania, ei tähenda, et neid ühel hetkel juurde ei võiks tulla.

Klienditugi

Klienditugi on HappySpinsi üks nõrgimaid külgi. Nimelt on kontakteerumiseks veebilehel olemas ainult meiliaadress, mille tööaeg on esmaspäevast reedeni kella üheksast viieni. Ka korduma kippuvate küsimuste lehte pole olemas, kust vajadusel kiiresti küsimustele vastuseid saaks otsida.

Boonus:
200% kuni €200
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
5.0
Turvalisus ja läbipaistvus
5.0
Kasiinomängude valik
5.0
Boonused ja pakkumised
4.0
Klienditugi
4.8 Üldine hinnang
Uued kasiinod
5.0 hinnang
Epicbet: €300 pärisraha boonus
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub