Slotparadise
4.8

Slotparadise

Slotparadise: 200% kuni €200 boonus + cashback
Esileht » Slotparadise

Slotparadise on 2023. aastal loodud uus kiirkasiino, mis kogub eestlaste hulgas aina populaarsust. Lõbusalt ja lihtsalt veebilehelt leiab igaüks endale sobiva kategooria ja mängu, milles õnn proovile panna.

Boonus:
200% kuni €200
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Mängude valik

Kasiino pakub oma mängijatele nii slotimänge, live-kasiino mänge, videopokkerit, bingot, kraapekaarte kui ka virtuaalmänge.

Kõik erinevad mängud on Slotparadise kasiinos kategooriatesse jaotatud, mis teeb oma lemmiku leidmise eriti lihtsaks. Kui kategooriatega tutvumine tundub tüütu, saab oma lemmikud üles otsida ka mängutootjate kaudu või otsinguriba kasutades.

Kuigi Slotparadise on küllaltki uus kasiino, on nende valik igati mitmekesine ning sealt leiab tuhandeid erinevaid mänge kokku pea 50 erinevalt tootjalt. Nende hulka kuuluvad näiteks Hacksaw Gaming, Evolution Gaming, NetEnt ja Pragmatic Play.

Slotparadise mängude valik

Konto ja maksed

Uue tulija näol on tegemist kiirkasiinoga ehk konto loomine toimub automaatselt esimese sissemakse tegemisega ning midagi muud selleks teha ei tulegi.

Slotparadise kasiino makselahenduse pakkujaks on Brite, läbi kelle saab makseid sooritada läbi Swedbank, SEB, Luminor, LHV ja Coop pangalinkide. Sissemakse summa peab olema vähemalt 20 € ning väljamakse tegemise miinimum on 50 €.

Slotparadise kasiinos sissemakse tegemine

Boonused ja lojaalsusprogramm

Kui oled minemas Slotparadise kasiinoga tutvuma, siis ära unusta kasutada nende tervitusboonust.

Nimelt saab iga uus mängija 200% kuni 200 € boonust. Kuigi minimaalne summa tervitusboonuse aktiveerimiseks on 20 €, siis 200 eurose ehk täies mahus boonuse aktiveerib alates 100 € sissemakse. Lisaks tuleb boonusraha vabastamiseks see summa 40x läbi mängida.

Kel tervitusboonus kasutatud, saab kasutada teiste kampaaniate hüvesid. Slotparadise pakub näiteks igapäevast cashbacki ning samuti toimuvad hetkel kampaaniad nagu “Yeet&Sweet”, mis on kümnest turniirist koosnev aasta läbi kestev kampaania kokku koos miljoni eurose auhinnafondiga ja “Drops&Wins”, mis pakub iganädalaseid turniire kokku 500 000 € auhinnafondiga.

Võta Slotparadise kasiinos kuni €200 sissemakseboonus

Klienditugi

Slotparadise klienditugi on ajaga kaasas käivale kasiinole omaselt kättesaadav 24/7.

Nendega saab ühendust nii avalehel oleva vestlusakna kui ka meili teel, kuid kontakteerudes tasub siiski meeles pidada, et vähemalt praegusel hetkel ei ole eestikeelne tugi veel saadaval ning ühendust saab võtta kas inglise või soome keeles.

Boonus:
200% kuni €200
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
5.0
Turvalisus ja läbipaistvus
5.0
Kasiinomängude valik
5.0
Boonused ja pakkumised
4.0
Klienditugi
4.8 Üldine hinnang
Populaarsed Eesti kasiinod
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid